| RSS
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

 

Коледжанські духовні джерела

 

Виховання молодого покоління на принципах високої моралі і гуманізму є основною запорукою прогресивного розвитку суспільства, державного благополуччя, поліпшення життя народу.

 На жаль, у нашому суспільстві ще відчувається дефіцит духовних і моральних цінностей, значна частина громадян не має почуття національної гідності, не поважає рідну мову, культуру, історію. Все це свідчить про те, наскільки злободенними в нашій державі є питання повноцінного виховання молоді.

 І тому, мабуть, все більше загострюється питання живого спілкування, яке і є основою виховної роботи у нашому навчальному закладі, ідеальним завершенням якої є гармонійно

розвинена, високоосвічена, соціально активна і національно свідома людина, що наділена глибокою громадською відповідальністю, високими духовними якостями, родинними і патріотичними почуттями, є носієм кращих надбань національної та світової культури, здатна до саморозвитку і самовдосконалення.

 Виховна робота у Таращанському агротехнічному коледжі є систематичною, надзвичайно багатою жанрово і тематично. Дуже велике значення у плануванні цієї роботи мають традиційні свята, тому що традиція- це те, що поєднує минуле з майбутнім, і саме це поєднання відчувається в таких заходах, як День знань, випускні вечори, які переростають в красиве театральне дійство і надовго залишаються у пам'яті не лише випускників, а і всіх присутніх, студентські капусники, гуморини, дні відділень, КВН-фестивалі, фестивалі козацької та народної пісні, свята, пов'язані з народними звичаями та обрядами, історичними подіями, в яких наші вихованці, учасники художньої самодіяльності, розкривають свої творчі здібності, адже саме творча людина наділена особливим даром сіяти добро, любов, істину. Творча людина випромінює особливе тепло, до якого тягнуться всі небайдужі, здатні відповісти взаємністю. І саме творчий підхід до проблем виховання і виокремлює з-поміж інших таких викладачів, як М.Б. Івашина,  Л.О. Ніценко,  П.В. Красуцький, Н.П. Бідова, Л.А. Гуртовенко, А.В.Тарасенко, Н.М. Тарасенко, В.П. Мозгова та інші.

 Завдяки терпінню, наполегливості і великому бажанню творити ми досягли вагомих результатів у виховній роботі. Збільшилась кількість гуртків, тому що збільшилась кількість бажаючих брати в них участь.

 У коледжі діє три студентські театри: студентський англомовний театр "Класичний смак” (керівник Л.О.Ніценко), театр відділення електрифікації і автоматизації сільського господарства "Коротке замикання” (керівник Л.А.Гуртовенко), театр народного обряду "Джерело” (керівники М.Б. Івашина, Н. П. Бідова, С.В. Зубчевська). Театральні колективи коледжу - постійні учасники, дипломанти і переможці театральних фестивалів.

 А хор викладачів і студентів вже десять років носить звання народного аматорського колективу. Вокалісти, учасники хореографічного колективу "Джайв” під керівництвом Є.Г.Бурлія, хоровий колектив коледжу - щорічні учасники Всеукраїнського фестивалю "Софіївські зорі”, "Студентська весна”, обласного конкурсу козацької пісні та багатьох інших районних, обласних та всеукраїнських конкурсних заходів.

 У нашому закладі творчість, мабуть, і є тим містком, який поєднує викладачів та студентів. Яскравим прикладом цього є збірка „Тобі, рідне місто, присвячує коледж”, що містить творчі роботи учасників клубу „Журналіст”, який існує при редакції газети „Вісник коледжу”. Членами цього літературного об'єднання є викладачі та студенти.   Укладачами цієї збірки, С.В. Зубчевською та Н.П. Бідовою, випущено вже десять збірників виховних заходів „Коледжанська духовна криниця”.

До 90-річчя навчального закладу створено збірку пісень про коледж та ілюстрований збірник пісенних творів про м. Тараща.

Останнім часом традиційними стали науково-практичні конференції з використанням творчих елементів (пісенні, поетичні твори, демонстрація авторського документального кіно, творчі виставки тощо). Найяскравішими серед цих заходів є такі: «Видатні особистості рідного краю», «Хай пам’яті вогонь пробуджує серця», «Відродимо віру у себе – відродимо віру в народ», організаторами яких стали С.В. Зубчевська, Н.П. Бідова, О.В. Рябець, В.М. Ільницький, В.П. Мозгова та ін. Матеріали конференцій увійшли до однойменних науково-методичних збірників; навчальних відеофільмів; окремих дописів до часописів.

Жоден загальноміський чи районний захід не обходиться без участі коледжан. Концертні програми до новорічних свят, Дня захисту дітей, Дня незалежності, Дня Захисника Вітчизни, Міжнародного жіночого свята, Дня учителя, Дня міста – це далеко не повний перелік творчих виступів колективу художньої самодіяльності Таращанського агротехнічного коледжу. І не лише у місті чи районі звучать наші пісні. Концерти на Міжнародних виставках «Агро» у 2007, 2008, 2009, 2010 роках; Презентація навчального закладу у Міжнародному виставковому центрі, на різноманітних профорієнтаційних заходах; участь у регіональних і всеукраїнських етапах фестивалю «Софіївські зорі» – це свідчення не лише творчих обдарувань коледжан, а й великої наполегливої праці, великої мистецької майстерності. У репертуарі наших вокальних колективів близько трьох сотень творів. Серед них близько 50 – створених викладачами і працівниками коледжу.

Тож, насправді невичерпні джерела творчої скарбниці коледжан, бо вони мають здатність збагачуватися свіжими і яскравими, воістину чистими і щирими потоками.

 

 

Виступ студентів та викладачів Таращанського державного технічного та економіко - правового коледжу на концерті присвяченому Дню сільського господарства 2017

Муз. П. Красуцького сл. С. Зубчевської

 

 

 

 

 

Презентація поетичної збірки «Україні вічно жити!» (частина 1)

 

 Презентація поетичної збірки «Україні вічно жити!» (Частина 2)

 

 

 

 

Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Пошук
Copyright MyCorp © 2021