| RSS
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

«Право – математика свободи.»

В. Нерсесянц

        Таращанська  громадська юридична консультація була заснована 1997 року. Вона є структурним підрозділом Таращанського агротехнічного коледжу, що здійснює підготовку фахівців за спеціальністю "Правознавство". Юридична консультація - центр організації навчально-практичної роботи студентів відділення.

Під керівництвом викладачів, досвідчених юристів, студенти надають консультації  малозахищеним категоріям населення. У процесі розгляду справ працівники консультації дотримуються Конституції України, нормативно-правових-актів, Положення про громадську юридичну консультацію, Етичного кодексу громадської юридичної консультації, Посадової інструкції чергового студента та розкладу занять. Послуги консультації безкоштовні і надаються протягом навчального року.

                                                                                                                                                  

                                                                      

                                                                  Напрямки діяльності:

1.Надання юридичних послуг соціально вразливим верствам населення.

2. Забезпечення взаємозв’язку теоретичного і практичного навчання та систематизація знань студентів шляхом вирішення виробничо-ситуаційних проблем.

3. Проведення заходів правової освіти населення.

4. Співробітництво з судовими та правоохоронними органами, органами юстиції, державної влади та місцевого самоврядування, вищими навчальними закладами, що здійснюють підготовку фахівців-юристів.

5. Юридичний супровід організації навчально-виховного процесу коледжу.

6. Надання юридичних консультацій випускникам ТАТКу з метою їх ефективного працевлаштування.

                                                                

 Майбутні правозахисники активно залучаються до гурткової роботи політико-правового клубу «Я - громадянин» і дискусійного клубу «Моя власна позиція», що діють при консультації. Найбільш здібні студенти займаються пошуково-дослідницькою роботою під керівництвом викладачів на основі інформаційної бази консультації, захищаючи свої наукові напрацювання на всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Юридична консультація коледжу також є центром активізації навчального процесу відділення і практикує впровадження  різноманітних інноваційних методів навчання, як, наприклад,  семінари, круглі столи, диспути, інтегровані заняття, виховні години-ділові ігри, тренінги, майстер-класи тощо. Щорічно проходять тижні та декади правових знань, олімпіади з правознавства, інтелектуальна гра «Гордість відділення». Студенти відвідують відкриті судові процеси, організовуються зустрічі з працівниками юстиції, суду, працівниками правоохоронних органів. Студентами та викладачами вивчається і впроваджується передовий досвід юридичних клінік вищих навчальних закладів України.

                                                                           

З метою підвищення рівня правової культури населення проводяться тематичні лекції у рамках проекту «Правова освіта молоді – в життя» серед учнів загальноосвітніх шкіл міста та району, надаються юридичні консультації через районну газету «Таращанський край» та районне радіомовлення.

               

Наша адреса:

м. Тараща, вул. Б. Хмельницького, 3

Таращанський агротехнічний коледж, ауд. 53

Тел.: 5-40-69

Е-mail: lawyerkolledge@ukr.net

                                      Час роботи: 8.00 – 15.00

Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Пошук
Copyright MyCorp © 2018